Euro 2024. Polska - Austria. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Reprezentacja Polski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

W drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024 Polska zagra z Austrią. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

Euro 2024. Polska - Austria. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Polska od porażki rozpoczęła Euro 2024, choć miała bardzo dobre momenty w starciu z faworyzowaną Holandią. Ostatecznie jednak straciła drugą bramkę w 83. minucie i przegrała 1:2. Biało-Czerwoni zachowują szanse na wyjście z grupy, ale kluczowy w tej kwestii będzie pojedynek, który czeka ich w piątek.

A w piątek zmierzą się oni z Austrią, która także przegrała w swoim pierwszym spotkaniu (0:1 z Francją). Nie ma wątpliwości, że zespół, który w tym starciu zgarnie pełną pulę, znacznie przybliży się do kolejnej fazy turnieju. Tym bardziej, że awansują do niej także cztery najlepsze ekipy z trzecich miejsc.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 1 i TVP Sport.

Polska - Austria w internecie. Stream online, live

Mecz Polska - Austria zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Austria: 21.06.0204 (piątek, godz. 18:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Lewandowski w pierwszym składzie na Austrię? Mamy nowe informacje

Źródło artykułu: WP SportoweFakty