Berlin. Nawet nasi piłkarze nagrywali, co działo się pod hotelem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: kibice pod hotelem reprezentacji Polski
Twitter / Na zdjęciu: kibice pod hotelem reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w czwartek dotarła do Berlina, gdzie zagra drugi mecz na Euro 2024 z Austrią. Piłkarze przekonali się, że mogą liczyć na kibiców. Tłum rodaków przybył pod hotel, by okazać wsparcie Biało-Czerwonym.

Przed reprezentacją Polski najważniejszy mecz na mistrzostwach Europy. Piątkowe starcie z Austrią będzie kluczowe w kwestii walki o awans do 1/8 finału Euro 2024. Obie drużyny zaczęły turniej od porażki i potrzebują punktów, by pozostać przy życiu.

Spotkanie zostanie rozegrane w Berlinie. Kadra Michała Probierza dotarła do stolicy Niemiec w miniony czwartek. W hotelu Biało-Czerwonych spotkała bardzo miła niespodzianka ze strony kibiców.

Tłum fanów przyszedł pod hotel, by okazać wsparcie zawodnikom. Zaczęło się od przyśpiewki "Hej Polska gol". Wielu kadrowiczów obserwowało głośny doping z okien. Jednemu z nich atmosfera tak się udzieliła, że zaczął śpiewać z fanami. Widać to na filmie opublikowanym przez Sebastiana Staszewskiego.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Lewandowski w pierwszym składzie na Austrię? Mamy nowe informacje

Lider Austrii wspomina Lewandowskiego. "Jest wyjątkowy" >> To był Tymoteusz Puchacz, który od początku zgrupowania dba o dobrą atmosferę w zespole. Obrońca we vlogach z kadry często jest pierwszoplanową postacią, więc i tutaj nie mogło być inaczej.

W sieci krąży jeszcze jeden film spod hotelu. Kibice skandowali także nazwisko Michała Probierza. Widać, że selekcjoner już zyskał sympatię rodaków.

Reprezentacja Polski zaczęła Euro 2024 od porażki 1:2 z Holandią. Austria z kolei przegrała z Francją 0:1. Mecz Polska - Austria w piątek o godz. 18. Transmisja w TVP 1, dostępnym także na platformie Pilot WP. [url=/pilka-nozna/relacja/156966/polska-austria]Relacja tekstowa NA ŻYWO na WP SportoweFakty.

[/url]Burza wokół PZPN? Kulesza: jak nie ma wyroku, możemy tylko gdybać >> "Spałem nawet w samochodzie". Austria nie spędza snu z powiek Probierzowi >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty