Na chwilę pojawiły się bilety na mecz Polska - Austria. Zobacz w jakiej cenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w piątek zmierzy się w Berlinie z Austrią w meczu grupy D Euro 2024. Na oficjalnej stronie UEFA można było zakupić wejściówki.

W piątek (początek o godz. 18:00) na Stadionie Olimpijskim w Berlinie Polska zagra z Austrią w meczu 2. kolejki grupy D Euro 2024. Obie drużyny w pierwszych swoich meczach na turnieju w Niemczech doznały porażki - Polska z Holandią (1:2), a Austria z Francją (0:1).

Wynik pojedynku będzie więc miał ogromne znaczenie dla układu tabeli i szans na ewentualny awans do 1/8 finału mistrzostw Europy (z każdej z sześciu grup Euro 2024 awansują dwa najlepsze zespoły i cztery z trzecich miejsc).

Dziś w godzinach przedpołudniowych na stronie UEFA były dostępne dwa bilety na mecz Polska - Austria (patrz skan poniżej). Cena wejściówki "Category2" kształtowała się na poziomie 150 euro (ok. 650 zł). Sprzedaż zakończyła się jednak bardzo szybko, co świadczy o dużym zainteresowaniu starciem w Berlinie.

W sieci można jednak jeszcze nabyć bilety. Na jednej z platform sprzedażowych są one oferowane w cenie od 120 ("Category3") do 1587 ("Najlepsze miejsca") euro (ok. 512 do 6897 zł).

Mecz Polska - Austria w piątek o godz. 18. Transmisja w TVP 1, dostępnym także na platformie Pilot WP. Relacja tekstowa NA ŻYWO na WP SportoweFakty.

euro2024-sales.tickets.uefa.com
euro2024-sales.tickets.uefa.com
Typowanie
Polska
Typowanie zakończone
Austria
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

Zobacz: Lewandowski ujawnia. "Webb przyznał się do błędu" Austriak wprost o Polsce. "Nie spodziewałem się"

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty