Euro 2024. Albania - Hiszpania. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda
WP SportoweFakty / Kuba Duda
zdjęcie autora artykułu

W trzeciej kolejce fazy grupowej Euro 2024 Albania zagra z Hiszpanią. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

Euro 2024. Albania - Hiszpania. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Albania po dwóch kolejkach Euro 2024 ma na koncie jeden punkt i wciąż szanse na to, aby awansować do kolejnej fazy turnieju. Zadanie będzie jednak piekielnie trudne, bo w poniedziałek ta reprezentacja zmierzy się z Hiszpanią.

Hiszpanie na tym turnieju jeszcze nie przegrali. W pierwszym spotkaniu pewnie poradzili sobie z Chorwacją, a w drugim pokonali reprezentację Włoch 1:0. Teraz będą faworytami w starciu z Albanią, choć rywale zagrają z nożem na gardle.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Albania - Hiszpania w internecie. Stream online

Mecz Albania - Hiszpania zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Albania - Hiszpania: 24.06.2024 (poniedziałek), godz. 21:00. Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Nie podoba mu się wizja Szczęsnego. "Mam mieszane uczucia"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty