NA ŻYWO. "Prosto z Euro". Niemcy uratowali remis. Drastyczne sceny w meczu Szkocja - Węgry

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty

O 9:45 wystartuje kolejny program "Prosto z Euro". Gośćmi będą Piotr Żelazny i Paweł Wilkowicz. Tematy przewodnie to uratowany remis Niemców ze Szwajcarią i drastyczne sceny w spotkaniu Szkocja - Węgry.

Program "Prosto z Euro" emitowany jest na kanale YouTube WP SportoweFakty codziennie o godzinie 9:45.

Za nami dzień pełen emocji. W niedzielę na boiskach w Niemczech rozegrano dwa spotkania o godzinie 21:00. W pierwszym z nich gospodarze mierzyli się ze Szwajcarią. Ci drudzy przez 90. minut prowadzili z faworyzowanymi Niemcami, jednak nie zdołali sprawić niespodzianki.

W doliczonym czasie gry do bramki rywali trafił Niclas Feullkrug. Gol napastnika reprezentacji Niemiec sprawił, że gospodarze turnieju wyszli z grupy z pierwszego miejsca z siedmioma punktami. Dla Szwajcarów bramkę zdobył Dan Ndoye. Jeden zdobyty punkt sprawił, że wskoczyli oni na drugą pozycję w tabeli grupy A.

W drugim niedzielnym spotkaniu Szkoci przegrali z Węgrami 0:1. Bramkę w 10. minucie doliczonego czasu gry wywalczył Kevin Csoboth. Taki wynik sprawił, że podopieczni Marco Rossiego znajdują się na trzecim miejscu w grupie A i czekają na dalszy rozwój sytuacji.

Jednak nie o wyniku, a o dramatycznej sytuacji na boisku mówi się najwięcej, w kontekście tego pojedynku. W 74. minucie Barnabas Varga zderzył się z bramkarzem i opuścił boisko na noszach, a następnie został przetransportowany do szpitala. U piłkarza stwierdzono złamania kilku kości twarzy.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty