Media: jest zagraniczna oferta za gwiazdę Górnika Zabrze

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mikolaj Barbanell/SOPA Images/LightRocket / Na zdjęciu: Lawrence Ennali
Getty Images / Mikolaj Barbanell/SOPA Images/LightRocket / Na zdjęciu: Lawrence Ennali
zdjęcie autora artykułu

Nie można wykluczyć, że Lawrence Ennali podczas letniego okna transferowego opuści Górnik Zabrze. Gazeta "Hamburger Abendblatt" donosi, że niemiecki klub z tego miasta złożył już ofertę

W tym artykule dowiesz się o:

W poprzednim sezonie PKO Ekstraklasy, a szczególnie wiosną Górnik Zabrze spisywał się bardzo dobrze. W końcu zajął 6. miejsce w tabeli i liczył się w walce o czołowe pozycje, gwarantujące nawet grę w europejskich pucharach.

Mocny wpływ na dyspozycję zabrzan miał transfer Lawrence'a Ennaliego. Nic więc dziwnego, że 22-latek wzbudził zainteresowanie wyżej notowanych klubów, które chętnie widziałyby go w swoich szeregach.

Gazeta "Hamburger Abendblatt" donosi, iż miejscowy klub Hamburger SV zainteresował się właśnie odkryciem Górnika. W efekcie według wspomnianego źródła przedstawiciel zaplecza Bundesligi złożył ofertę za Ennaliego.

HSV miało zaproponować zabrzanom ponad 1 milion euro, ale mimo to ci zdecydowali się odrzucić ofertę za swojego zawodnika. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Górnik ma znacznie wyższe oczekiwania finansowe za 22-latka.

Po Ennaliego miał ruszyć także klub z Arabii Saudyjskiej, ale do tej pory żaden z zespołów nie popisał się ofertą, po której Niemiec zmieniłby otoczenie. Jednak na ten moment jego przenosiny do Saudyjczyków są mało prawdopodobne.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Do pewnego momentu Michał Probierz był największym zwycięzcą tego Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty