Holandia - Anglia. Gdzie oglądać półfinał Euro 2024? O której godzinie?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jean Catuffe / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Anglii
Getty Images / Jean Catuffe / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Anglii
zdjęcie autora artykułu

W środę, 10 lipca rozegrany zostanie drugi mecz półfinałowy Euro 2024. O godzinie 21:00 o miejsce w finale reprezentacja Holandii powalczy z Anglią. Spotkanie można oglądać w TV i internecie, w tym m.in. w Pilocie WP.

Holandia - Anglia. Półfinał Euro 2024. Gdzie śledzić mecz fazy pucharowej?

Czas na jeden z ostatnich meczów w ramach Euro 2024. W nim dojdzie do rywalizacji reprezentacji Holandii z Anglią. Stawką tego pojedynku będzie miejsce w finale mistrzostw Europy. Na papierze trudno wskazać faworyta tej konfrontacji.

Początek drugiego półfinałowego meczu Euro 2024 zaplanowano na środę, 10 lipca o godzinie 21:00. Transmisja telewizyjna z tego spotkania dostępna w Telewizji Polskiej, a konkretnie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Jak oglądać Euro 2024 w internecie? Stream online z drugiego meczu półfinałowego Holandia - Anglia

Spotkanie Holandia - Anglia będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Pilot WP (w odpowiednim pakiecie) lub za sprawą strony i aplikacji sport.tvp.pl. Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE z drugiego meczu półfinałowego Euro 2024 Holandia - Anglia na WP SportoweFakty.

Początek meczu Holandia - Anglia: środa, 10 lipca 21:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie), sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro": przedwczesny finał? "Poziom emocji był najwyższy"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty