"Prosto z Euro". Hiszpania już czeka. Kto drugim finalistą Euro 2024? [NA ŻYWO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / WP SportoweFakty / Na grafice: Piotr Koźmiński i Mateusz Skwierawski

Hiszpania pokonała Francję i jako pierwsza awansowała do finału Euro 2024. Swojego rywala pozna w środę i zostanie nim zwycięzca meczu Holandia - Anglia. O tych spotkaniach będą rozmawiać nasi eksperci w programie WP SportoweFakty "Prosto z Euro".

We wtorek poznaliśmy pierwszego finalistę Euro 2024. W grze o trofeum pozostała Hiszpania, która odwróciła losy meczu z Francją jeszcze w pierwszej połowie. Wynik meczu otworzył Randal Kolo Muani, ale kolejne dwa gole padły już łupem ekipy Luisa de la Fuente.

W dwudziestej minucie przepięknym trafieniem popisał się Lamine Yamal, a cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Dani Olmo. Emocji nie brakowało, ale więcej bramek tego dnia już nie widzieliśmy.

Hiszpanie czekają na swojego kolejnego przeciwnika. Środowy wieczór uświetni nam drugi półfinałowy pojedynek pomiędzy Holandią i Anglią. Kto wywalczy przepustkę do wielkiego finału? Start spotkania o godzinie 21:00.

O obu potyczkach bedą dyskutować nasi eksperci w programie WP SportoweFakty "Prosto z Euro" na żywo na platformie Youtube. W odcinku wystąpią Piotr Koźmiński, Adrian Mierzejewski i Mateusz Skwierawski.

Transmisja wystartuje o godzinie 9:45. Zapraszamy do oglądania. Wideo znajdą państwo poniżej:

---> Ależ odpowiedź! Yamal odgryzł się w najlepszy sposób ---> Załamany Kylian Mbappe. "Miałem dość"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty