Kuriozum w meczu reprezentanta Polski. Spójrz, co zrobił bramkarz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / FC Noah / Na zdjęciu: gol Cancarevicia
YouTube / FC Noah / Na zdjęciu: gol Cancarevicia

Ognjen Cancarević ma swoje pięć minut sławy. Bramkarz FC Noah strzelił niecodziennego gola w meczu z AEK-iem Ateny, którego barw broni Damian Szymański.

W tym artykule dowiesz się o:

Zespół FC Noah sprawił nie lada niespodziankę we wtorkowym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, chociaż na początku meczu na to się nie zanosiło. AEK Ateny objął prowadzenie za sprawą Leviego Garcii.

Ekipa z Armenii zdołała doprowadzić do wyrównania w pierwszej odsłonie. Na trafienie piłkarza AEK-u odpowiedział Virgile Pinson. W drugiej odsłonie tego spotkania kibice przecierali oczy ze zdumienia.

W 67. minucie bramkarz gospodarzy wznawiał grę z piątego metra i zdecydował się na daleki wykop. Piłka nabrała nieprawdopodobnej paraboli lotu po zagraniu autorstwa Ognjena Cancarevicia.

Piłka mocno skozłowała przed polem karnym ateńczyków. Nie popisał się Thomas Strakosha, który dał się przelobować. Spektakularnym golem z kilkudziesięciu metrów Cancarević dał się zapamiętać kibicom.

Ormiański bramkarz skradł show i w znacznym stopniu przyczynił się do zwycięstwa 3:1 nad faworyzowanym AEK-iem. W doliczonym czasie ostatnie słowo należało do Portugalczyka Goncalo Gregorio.

Gol Cancarevicia (od 4:01):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty