Probierz kończył odprawę. Na ekranie wyświetliły się dwa zwroty do piłkarzy

YouTube / Łączy nas piłka / Odprawa przed meczem z Chorwacją

Na kanale "Łączy nas piłka" pojawiło się nagranie przedstawiające kulisy meczu z Chorwacją. Na odprawie prowadzonej przez Michała Probierza znalazło się miejsce na dość zaskakujący element.

W tym artykule dowiesz się o:

W niedzielę (08.09) reprezentacja Polski mierzyła się w Osijeku z Chorwacją. Spotkanie zakończyło się porażką Biało-Czerwonych 0:1. Jedynego gola w tym meczu zdobył Luka Modrić, który w 52. minucie popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego.

We wtorkowy poranek na kanele "Łączy nas piłka" w serwisie YouTube zamieszczono materiał prezentujący kulisy tego meczu. Można na nim zobaczyć m.in. urywki treningów Polaków oraz to, jak spędzają wolny czas.

W drugiej części filmu kibice mogli też obejrzeć obszerne fragmenty przedmeczowej odprawy zorganizowanej przez Michała Probierza. Selekcjoner oprócz poruszenia kwestii taktycznych przypomniał, że częścią drużyny są również piłkarze, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej, a więc Bartosz Mrozek, Mateusz Kowalczyk oraz Mateusz Wieteska. Wcześniej zgrupowanie z powodu kontuzji opuścił Adam Buksa.

Na koniec nie zabrakło zaskakującego elementu. Na tablicy, gdzie Probierz prezentował przedmeczowe założenia, w pewnym momencie wyświetlił się napis "O zwycięstwo. Dobrego meczu", do którego dodano popularną emotikonę przedstawiającą uśmiechniętą twarz (26:00 na udostępnionym poniżej materiale).

- Przypominam wam panowie: najważniejsze jest podejście mentalne. Wychodzimy pewni siebie, żeby nie było jakiś sytuacji, że my tu jedziemy i mówimy "jakoś będzie". Nie będzie! Wyjść na boisko, zapierdz***** od pierwszej minuty i chcemy to wygrać! - zakończył odprawę Probierz.

Reprezentacja Polski kolejne mecze w Lidze Narodów rozegra już za nieco ponad miesiąc. 12 października na Stadionie Narodowym w Warszawie rywalem Biało-Czerwonych będzie Portugalia. Trzy dni później na tym samym obiekcie odbędzie się rewanżowy mecz z Chorwacją.