Co za gol Czechów! Reprezentacja Ukrainy zaskoczona golem do szatni [WIDEO]

Twitter / Polsat Sport / Gol Sulca

Reprezentacja Czech schodzi do szatni z jednobramkowem prowadzeniem przeciwko Ukrainie. Wszystko dzięki dubletowi nieoczekiwanego bohatera, Pavela Sulca.

Rywalizacja reprezentacji Czech z reprezentacją Ukrainy zapowiadała się na bardzo wyrównane spotkanie dwóch drużyn w przeciętnej formie. Na szczęście dostaliśmy jednak kapitalny pojedynek z trzema golami w pierwszej połowie.

W pierwszej kolejce Ligi Narodów UEFA Czesi zostali zmiażdżeni przez Gruzję aż 4:1. Ich rywale również przegrali, ale tylko 1:2 z reprezentacją Albanii. Na gole nie musieliśmy jednak długo czekać.

Już w 21. minucie swojego pierwszego gola zdobył pomocnik Viktorii Pilzno - Pavel Sulc, który wbił dośrodkowanie Vaclava Cernego do pustej bramki. W 37. minucie wyrównującego gola dla Ukrainy zdobył napastnik Dynama Kijów, Władysław Wanat.

Kiedy nasi wschodni sąsiedzi myśleli, że zejdą do przerwy remisując, znowu przypomniał im się Sulc. W doliczonym czasie pierwszej połowy 23-latek przyjął na "klatę" wybite wcześniej dośrodkowanie i uderzył z woleja prosto w dolny róg bramki Anatolija Trubina.