Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski

W pitek GKS Katowice podejmie w PKO BP Ekstraklasie Widzew Łódź. Sprawdź, gdzie możesz go obejrzeć w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. GKS Katowice - Widzew Łódź. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Widzew Łódź zdobył 11 punktów w siedmiu dotychczasowych meczach sezonu 2024/25, odnosząc trzy zwycięstwa i notując dwa remisy. W ostatnim spotkaniu przed przerwą na mecze reprezentacyjne przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:1.

Teraz łodzianie zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek - GKS-em Katowice. GKS pokazał już, że potrafi zaskoczyć. To właśnie katowiczanie pokonali jakiś czas temu mistrza Polski - Jagiellonię Białystok (3:1). W tabeli rozgrywek zajmują dziewiąte miejsce - tuż za Widzewem.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra.

GKS Katowice - Widzew Łódź w internecie. Stream online

Mecz GKS Katowice - Widzew Łódź zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu GKS Katowice - Widzew Łódź: 13.09.2024 (piątek), godz. 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty