Piłkarz PSG nie dał szans bramkarzowi. Pięknie przymierzył z dystansu [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Efektowny gol Ruiza
Twitter / Eleven Sports / Efektowny gol Ruiza

Paris Saint-Germain wygrało 3:1 mecz ze Stade Brestois. O zwycięstwo byłoby trudniej, gdyby nie popis umiejętności Fabiana Ruiza.

Pierwsza połowa meczu w stolicy Francji długo nie układała się po myśli Paris Saint-Germain. Podopieczni Luisa Enrique przegrywali od 29. minuty rywalizacji po rzucie karnym wykorzystanym przez Romaina Del Castillo.

Jeszcze przed zmianą stron faworyt wyrównał po trafieniu Ousmane Dembele. Na kolejną bramkę kibice musieli trochę poczekać, ale ich cierpliwość została wynagrodzona w bardzo efektowny sposób.

Wszystko za sprawą strzału Fabiana Ruiza, przy którym bramkarz nie miał dużych szans na skuteczną interwencję. Hiszpan znany jest ze swoich groźnych uderzeń z dalszych odległości i tym razem przekonali się o tym gracze Stade Brestois.

Emocje po tej akcji nie zdążyły jeszcze opaść, a kibice PSG ponownie mieli powody do radości. Rozmiary prowadzenia mistrzów Francji zwiększył Dembele i jak się później okazało, ustalił tym samym końcowy wynik meczu na 3:1.

Ruiz ma za sobą bardzo udany okres kariery. Pomocnik zdobył z reprezentacją Hiszpanii mistrzostwo Europy i był bardzo ważnym zawodnikiem w narodowej drużynie. "Sport" informował niedawno, że 28-latek wzbudził zainteresowanie Realu Madryt oraz FC Barcelony.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty