PKO BP Ekstraklasa. Legia Warszawa - Raków Częstochowa. O której? Transmisja TV, stream online

WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki

W hicie ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie Raków Częstochowa. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. Legia Warszawa - Raków Częstochowa. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Legia Warszawa odniosła imponujące zwycięstwo na własnym stadionie, pokonując Motor Lublin 5:2 w swoim ostatnim spotkaniu przed przerwą na mecze reprezentacyjne. Dzięki temu przekonującemu triumfowi, warszawski zespół umocnił się na 2. miejscu w tabeli po siedmiu rozegranych kolejkach (mając na koncie 14 punktów, zdobytych dzięki czterem zwycięstwom, dwóm remisom i jednej porażce).

Teraz Legionistów czeka bardzo trudny pojedynek z aspirującym do mistrzostwa Rakowem Częstochowa. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna póki co spisuje się poniżej oczekiwań, bo tak trzeba powiedzieć o tym, że zajmuje ósme miejsce. Przed przerwą nieoczekiwanie poległ u siebie w starciu z Piastem Gliwice (0:1).

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach: TVP Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Premium.

Legia Warszawa - Raków Częstochowa w internecie. Stream online

Mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa: 15.09.2024 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: TVP Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Premium. Stream online: sport.tvp.pl, Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty