Takich bramek nie oglądamy zbyt często! Co za trafienie w La Lidze [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / LALIGA EA SPORTS / Kapitalny gol Mumina
YouTube / LALIGA EA SPORTS / Kapitalny gol Mumina

W meczu Rayo Vallecano z Osasuną bramką niezwykłej urody popisał się Abdul Mumin. Zawodnik oddał zaskakujący strzał, a jego efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwsza połowa meczu w Madrycie miała wyrównany przebieg. W 27. minucie gry Osasuna objęła prowadzenie za sprawą trafienia Raula Garcii, który pokonał bramkarza efektownym strzałem zza pola karnego.

Do przerwy kibice nie oglądali więcej bramek. Pięć minut po zmianie stron wyzwanie strzelcowi pierwszego gola rzucił Abdul Mumin. Reprezentant Ghany znalazł się w bocznym sektorze pola karnego.

Zdecydował się na oddanie zaskakującego strzału. Kozłującą piłkę uderzył z wielką siłą, a ta po odbiciu od poprzeczki wpadła do siatki. Bramkarz gości był wyraźnie zaskoczony takim obrotem spraw.

Tym samym Rayo Vallecano doprowadziło do wyrównania, a w 67. minucie gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Na listę strzelców tym razem wpisał się Andrei Ratiu.

Wynik meczu na 3:1 ustalił w doliczonym czasie rywalizacji Unai Lopez, a podopieczni Inigo Pereza dopisali trzy punkty do swojego dorobku i zajmują 6. miejsce w tabeli La Ligi. Z kolei Osasuna jest 11. Oba zespoły mają taki sam bilans: dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki.