Pokazał formę przed zgrupowaniem. Piątek znowu trafił

YouTube / beIN SPORTS Turkiye / Na zdjęciu: gol Piątka

Krzysztof Piątek uratował skórę klubowym kolegom. W meczu Basaksehiru z Kayserisporem polski napastnik ustalił rezultat na 1:1.

W tym artykule dowiesz się o:

Zawodnicy Kayserisporu zaskoczyli gospodarzy w 32. minucie sobotniej rywalizacji. Carlos Mane odnalazł się w polu karnym po centrze z prawej strony boiska i strzałem głową z niewielkiej odległości posłał piłkę do siatki.

Od pierwszego gwizdka sędziego na boisku przebywał Krzysztof Piątek. Tuż po zmianie stron snajper przewrócił się w polu karnym. Po analizie VAR arbiter odwołał jednak "jedenastkę" dla Basaksehiru.

W 53. minucie miejscowi dopięli swego. Hamza Gureler podaniem z własnej połowy tworzył klarowną sytuację Piątkowi. Napastnik ruszył środkiem boiska, opanował piłkę i bez większego trudu wygrał pojedynek z bramkarzem.

Za sprawą Piątka Basaksehir zremisował 1:1 z Kayserpisorem w Super Lig. Patryk Szysz znalazł się poza kadrą gospodarzy.

Piątek trafił do siatki w przegranym 1:2 meczu z Rapidem i przeciwko Kayserisporowi potwierdził swoją wysoką formę. 29-latek w przyszłym tygodniu ma stawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Istanbul Basaksehir - Kayserispor 1:1 (0:1)
0:1 - Carlos Mane 32'
1:1 - Krzysztof Piątek 53'

Gol Piątka (od 4:25):

Źródło artykułu: WP SportoweFakty