Przełamał się w Turcji. Świetna akcja Kozłowskiego

Getty Images / Ahmad Mora / Na zdjęciu: Kacper Kozłowski

Kacper Kozłowski zdobył premierową bramkę na tureckich boiskach. Jego Gaziantep FK zremisował 2:2 w starciu wyjazdowym z Kayserisporem.

Goście wysunęli się na prowadzenie w 22. minucie sobotniej rywalizacji, kiedy na listę strzelców wpisał się David Okereke. Kilkadziesiąt sekund później Kayserispor odpowiedział za sprawą Ayltona Boa Morte.

Tuż przed zmianą stron znakomicie spisał się Kacper Kozłowski. Po akcji ofensywnego pomocnika ręce same składały się do oklasków.

Kozłowski otrzymał podanie od Badou Ndiaye i zabawił się z obrońcami drużyny przeciwnej. Następnie gracz Gaziantep FK precyzyjnym strzałem zmieścił piłkę przy wewnętrznej części prawego słupka.

W 57. minucie Miguel Cardoso doprowadził do wyrównania. Gaziantep FK zremisował 2:2 z Kayserisporem w dziewiątej kolejce Super Lig.

Dla Kozłowskiego było to pierwsze trafienie po letniej przeprowadzce. Turcy wiążą z nim duże nadzieje.

- Jest bardzo utalentowanym i młodym zawodnikiem. Myślę, że to był jeden z najlepszych transferów w Turcji - mówił nam lokalny dziennikarz Arda Erol.

Kayserispor - Gaziantep FK 2:2 (1:2)
0:1 - David Okereke 22'
1:1 - Aylton Boa Morte 24'
1:2 - Kacper Kozłowski 45+1'
2:2 - Miguel Cardoso 57'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty