Co on tutaj najlepszego wymyślił? Kuriozalny błąd w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Twitter / Canal+ Sport / Fatalny błąd Toure

Atletico Madryt prowadziło 1:0 po pierwszej połowie meczu z Lille. Podopieczni Diego Simeone skorzystali z katastrofalnego błędu jednego z zawodników gości.

Lille OSC przystąpiło do środowego spotkania po tym, jak w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów francuski zespół niespodziewanie pokonał Real Madryt (1:0).

W odmiennych humorach potyczkę rozpoczęli piłkarze Atletico Madryt, którzy trzy tygodnie temu ponieśli bolesną porażkę z Benficą (0:4). Tym razem mogli jednak mogli liczyć na rywali, którzy wyciągnęli do nich pomocną dłoń.

W 8. minucie zmagań miejsce miała kuriozalna sytuacja. Ousmane Toure przed własnym polem karnym chciał zagrać piłkę do bramkarza, ale zrobił to zdecydowanie zbyt lekko. Takie błędy na tym poziomie słono kosztują.

Z prezentu skorzystał Julian Alvarez, który nie miał żadnego problemu z pokonaniem bramkarza. Więcej goli w pierwszej odsłonie już nie padło i gospodarze schodzili na przerwę przy korzystnym wyniku.

Przyjezdni odrobili jednak straty, zdobyli trzy bramki i pokonali faworyzowanych przeciwników 3:1. Przed tym meczem obie drużyny miały w dorobku po trzy punkty. Lille zdobyło je w starciu z Realem Madryt, a Atletico pokonało wcześniej RB Lipsk (2:1).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty