Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Radosław Mroczkowski trenerem Dolcanu

Po prawie miesiącu poszukiwań działacze Dolcanu Zabki znaleźli, nowego trenera dla drużyny z pod warszawy. Będzie nim Radosław Mroczkowski, który zostanie oficjalnie zaprezentowany we wtorek 22. grudnia.
Jerzy Mitczuk
Jerzy Mitczuk

Radosław Mroczkowski jest młodym trenerem, ma 42 lata. Jako piłkarz występował w Starcie Łódź, jednak nigdy nie osiągnął większych sukcesów. Jako szkoleniowiec, z kolei pracował głównie z młodzieżą. Zaczynał jako trener młodych piłkarzy w Starcie Łódź, później trenował młodzież Widzewa oraz SMS u Łódź. Oprócz tego pracował jako trener w Łódzkim ZPN.

Od roku 2006 rozpoczął swoją przygodę z reprezentacjami Polski różnych kategorii. Najpierw dwa lata trenował reprezentacje rocznika 1988 a następnie rocznika 1993. W 2008 roku był członkiem sztabu szkoleniowego Leo Beenhakkera. W tym samym czasie prowadził reprezentację U-21. Na nieobecność Stefana Majewskiego, zajmującego się pierwszą reprezentacją w 2009 roku Mroczkowski przejął na jeden mecz reprezentację U-23.

Mimo sukcesów, jakie osiągnął ostatnimi czasy Dolcan działacze klubu z Ząbek postanowili dać szansę młodemu trenerowi, który nie jest szeroko znany. O nowej postaci w zespole Dolcanu wypowiedział się Maciej Tataj, lider klasyfikacji strzelców I ligi: Od kilku tygodni w klubie słyszało się nazwisko nowego trenera, ale dzisiaj dopiero dowiedzieliśmy się, ze na pewno zostanie on w Ząbkach. Niestety nic nie mogę o trenerze Mroczkowskim powiedzieć, gdyż go nie znam. Pojawiały się różne wiadomości np. o trenerze Baniaku, jednak nie miałem swojego faworyta trenera, z którym chciałbym współpracować, chociaż oczywiście nasłuchiwałem wieści z różnych gazet czy portali internetowych.

Oficjalnie Mroczkowski zostanie zaprezentowany jako trener Dolcanu we wtorek 22. grudnia.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×