KS Gniezno rozczarował i stracił ważne punkty

Spore rozczarowanie przeżyli kibice KS Gniezno, którzy oglądali sobotnie spotkanie ich ulubieńców z Auto Complex Przodkowo w ramach I ligi futsalu.

Mateusz Klejborowski

Piłkarze Klubu Sportowego Gniezno dość niespodziewanie doznali kolejnej porażki w tym sezonie. Strata punktów jest tym bardziej bolesna, że miała miejsce w swojej hali, dodatkowo z rywalem, który nie był stawiany w roli faworyta. W meczu z Auto Complex Przodkowo udana w wykonaniu gospodarzy była tylko pierwsza połowa, która zakończyła się ich prowadzeniem 2:1. W drugiej części dominowali goście, którzy strzelili aż siedem bramek, tracąc przy tym tylko dwie. Co ciekawe, przez większość z ostatnich dziesięciu minut gnieźnianie grali bez bramkarza, którego miejsce zajął gracz z pola Robert Zamiar. Manewr ten miał pomóc gospodarzom w odrobieniu strat, a następnie w odniesieniu zwycięstwa.

KS Gniezno - Auto Complex Przodkowo 4:8 (2:1)

Po tym spotkaniu Klub Sportowy Gniezno spadł na siódme miejsce w tabeli (13 pkt), zagrożone spadkiem do II ligi. Jego sobotni rywal zajmuje czwartą pozycję (19 pkt). Liderem niezmiennie jest Red Devils Chojnice (31 pkt).

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)