Trzeba mierzyć siły na zamiary - trenerzy o spotkaniu GKS Jastrzębie - Jeziorak Iława

Walczący o utrzymanie GKS Jastrzębie wciąż na zaznał goryczy porażki we wiosennych spotkaniach II ligi. W środowym pojedynku jastrzębianie zremisowali na własnym boisku z Jeziorakiem Iława 0:0. Trener Gieksy, Wojciech Borecki przyznał, że przed meczem remis brałby w ciemno. Zastępujący na konferencji trenera, kierownik Jezioraka Bogdan Nerowski żałował z kolei, że jego zespół nie wykorzystał w pierwszej połowie kilku dogodnych sytuacji.

Mariusz Wójcik

Bogdan Nerowski (kierownik Jezioraka Iława): Na początek chciałbym przeprosić dziennikarzy w imieniu trenera, który musiał wyjechać do Warszawy na zajęcia. Żałujemy tych niewykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy. Tak samo gospodarze mieli okazję, kiedy piłka wyszła po słupku bodajże na aut. Szkoda tych sytuacji, gdy Wojciech Figurski główkował nad bramką lub niecelnie uderzał Remigiusz Sobociński. W drugiej połowie staraliśmy się nie stracić bramki grając od 56. minuty w osłabieniu. Dodatkowo nasz zespołu osłabiła kontuzja Jakuba Rzeźnikiewicza. Prawdę mówiąc cieszmy się z wyniku, który osiągnęliśmy.

Wojciech Borecki (GKS Jastrzębie): Przed meczem ten wynik wziąłbym w ciemno. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Nasz cel pozostaje niezmienny. Walczymy o utrzymanie. Po czerwonej kartce Sobocińskiego i ponad trzydziestu minutach gry w przewadze pozostaje na pewno niedosyt. Szkoda, bo nawet nie stworzyliśmy sobie klarownej sytuacji, by strzelić gola. Tutaj wychodzi brak wyrachowania i boiskowego cwaniactwa. Ten element był ewidentnie po stronie gości. Dlatego tylko zremisowaliśmy. Nie chciał bym jednak mieć zbyt wielkich oczekiwań od swoich zawodników, bo większość z nich grała jeszcze niedawno w lidze juniorów. Dopisujemy kolejny punkt i cieszymy się, że znów nie straciliśmy bramki. W rundzie jesiennej straciliśmy bowiem ich aż 41.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!