Serie A: Palermo nie dało szans Milanowi

Citta di Palermo odniosło niezwykle cenne zwycięstwo. Różowi pokonali AC Milan i tym samym udowodnili, że cały czas zamierzają walczyć o czwarte miejsce premiowane udziałem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.

W tym artykule dowiesz się o:

Od początku pojedynku dominowali Różowi. Już w 9. minucie prowadzenie gospodarzom dał Cesare Bovo. W 18. było już 2:0, a wynik do przerwy ustalił Hernandez.

Po zmianie stron nadzieje w serca fanów czerwono-czarnych wlał Clarence Seedorf, ale nie na długo. W 79. było już po wszystkim. Tym razem do siatki rywala trafił niezawodny Fabrizio Miccoli.

Tym samym Milan nie ma już żadnych szans na zdobycie Mistrzostwa Włoch. Mało tego, jak tak dalej pójdzie, to klub być może nawet straci trzecie miejsce w lidze.

Obecnie Rossoneri mają na swoim koncie 64 punkty, natomiast Różowi o sześć mniej.

Citta di Palermo - AC Milan 3:1 (2:0)