Elana nie przegrywa, Górnik wiceliderem - wyniki niedzielnych spotkań 27. kolejki gr. zachodniej II ligi

W niedzielę piłkarze gr. zachodniej II ligi dokończyli 27. kolejkę spotkań. W Toruniu piłkarze Elany pokonali Bałtyk Gdynia. Natomiast na pozycję wicelidera awansował Górnik Polkowice, który wywiózł trzy punkty z trudnego terenu w Jarocinie.

Adrian Dudkiewicz

Podopieczni Dariusza Durdy na wiosnę spisują się znakomicie, bo jeszcze nie stracili punktów. Tym razem wyższość torunian musiał uznać solidny Bałtyk Gdynia. Bramki dla Elany padały w odstępie jednej minuty, a wynik samobójczym strzałem otworzył Marcin Martyniuk. Goście obudzili się dopiero w ostatnich minutach, ale bramka Michała Michałka nie była w stanie odmienić losów gry.

Ciekawie było w Jarocinie. Górnik wygrał choć co prawda tylko 1:0, ale wcześniej dwukrotnie po strzałach zawodników gości piłka uderzyła w poprzeczkę. Szczęście gospodarzy opuściło dopiero w ostatnich minutach, kiedy upragnionego gola strzelił Dawid Jasiński. Dzięki tej wygranej polkowiczanie awansowali na pozycję wicelidera i mają punkt przewagi nad Zagłębiem Sosnowiec.

WYNIKI NIEDZIELNYCH SPOTKAŃ 27. KOLEJKI GR. ZACHODNIEJ II LIGI:

Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2:1 (2:0)
1:0 - Martyniuk (sam.) 33'
2:0 - Grube 34'
2:1 - Michałek 85'

Jarota Jarocin - Górnik Polkowice 0:1 (0:0)
0:1 - Jasiński 80'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!