Dolcan urwał punkty Sandecji (wynik)

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Wydaje się, że Sandecja Nowy Sącz jednak nie będzie w stanie awansować do ekstraklasy. W sobotę nowosądeczanie zremisowali w Ząbkach z Dolcanem 1:1. Gospodarze prowadzili od 15. minuty po bramce Jakuba Kabali. W 58. minucie czerwoną kartkę obejrzał Marcin Hirsz, ale wyrównujący gol padł dopiero pięć minut przed końcem meczu. Punkt dla Sandecji uratował Michał Jonczyk.

Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)

1:0 - Kabala 15'

1:1 - Jonczyk 85'

Dolcan: Misztal - Stawicki, Unierzyski, Hirsz, Korkuć, Kosiorowski, Ziajka (86' Stańczyk), Robaszek, Zapaśnik (64' Stretowicz), Kabala (59' Pawłowicz), Grajek.

Sandecja: Różalski - Makuch, Frohlich, Jędrszczyk, Borovicanin, Niane (71' Janik), Jonczyk, Gawęcki, Urban, Hlousek (46' Piegzik), Aleksander (46' Kmiecik).

Żółte kartki: Hirsz, Kabala (Dolcan) oraz Frohlich, Jędrszczyk, Kmiecik, Urban, Borovicanin (Sandecja).

Czerwona kartka: Marcin Hirsz / 58' - za drugą żółtą /

Sędzia: Rafał Greń (Rzeszów).