Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Środa w gr. wschodniej II ligi - Tylko Stalówka bez licencji

Środa była bardzo interesującym dniem dla drugoligowców. Komisja ds. Licencji Klubowych II Ligi z czwórki zespołów starających się o prawo gry na tym szczeblu rozgrywkowym odmówiła licencji tylko Stali Stalowa Wola. Spadkowicz z pierwszej ligi może się jeszcze odwołać w ciągu czterech dni.
Kamil Górniak
Kamil Górniak

Kolejni piłkarze, którym skończyły się umowy z Jeziorakiem Iława w dni 30 czerwca zdecydowało podpisać nowe kontrakty. W nowym sezonie w zespole drugoligowca zagrają: Tomasz Sedlewski, Dawid Kowalski, Piotr Dymowski, Piotr Rybkiewicz i Tomasz Zakierski.

Mateusz Kantor z Górnika Zabrze pojawił się na zajęciach Resovii Rzeszów. Młody zawodnik być może trafi do drugoligowca jeśli będzie pasował do koncepcji trenera biało-czerwonych. W grę wchodzi wypożyczenie. W Resovii gra już brat tego piłkarza Dariusz Kantor.

Jakub Kowalski z Wigier Suwałki, Paweł Nerek z Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa, Grzegorz Wojdyga z Motoru Lublin oraz Paweł Baranowski z rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała mają pojawić się na obozie OKS-u Olsztyn w Dzierżoniowie. W barwach OKS-u jesienią nie zagrają z kolei Daniel Iwanowski, Damian Falkowski i Andrzej Jaroń. Z kolei Maciej Szostek oraz Mateusz Różowicz trenować będą z zespołem rezerw.

Komisja przyznała licencję na grę w drugiej lidze tylko OKS Olsztyn, Polonii Nowy Tomyśl i Puszczy Niepołomice. W związku z niespełnieniem wymogów finansowych Komisja nie przyznała licencji klubowi Stal Stalowa Wola. Wobec Polonii i Puszczy zastosowano nadzór infrastrukturalny. Polonia Nowy Tomyśl w sezonie 2010/2011 będzie rozgrywać mecze na stadionie Warty w Poznaniu, natomiast Puszcza Niepołomice na stadionie Górnika w Wieliczce.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
jeziorak-ilawa.pl, gornikzabrze.pl, stomil.olsztyn.pl, pzpn.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×