Sparing: Konyaspor Kulubu - Polonia Warszawa 1:1

W drugim sparingowym meczu na zgrupowaniu w Austrii piłkarze Polonii Warszawa zremisowali z beniaminkiem ligi tureckiej - Konyasporem 1:1. Jedyna bramka dla Polonii padła na początku drugiej połowy po uderzeniu Tomasza Sokołowskiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Drużyna z Warszawy przystąpiła do spotkania w składzie: Przyrowski - Tosik, Dziewicki, Pietrasiak, Brzyski - Mierzejewski, Piątek, Andreu, Bruno, Gancarczyk - Teodorczyk.

Po przerwie trener Jose Bakero dokonał kilku zmian w składzie i właśnie Tomasz Sokołowski dwie minuty po wejściu dał Polonii prowadzenie.

Na bramkę Sokołowskiego Turcy odpowiedzieli w 64 minucie, skutecznie egzekwując rzut karny.

Przed Czarnymi Koszulami jeszcze trzy sparingi podczas austriackiego zgrupowania, a najbliższy rozegrają 22 lipca z drużyną Ujpest Budapeszt.