II liga gr. zachodnia: Jarota wreszcie zwycięski (wynik)

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Po zwycięstwie nad Bałtykiem Gdynia podopieczni Wojciecha Wąsikiewicza liczyli przynajmniej na remis w starciu z Jarotą Jarocin. Na boisku Warty w Poznaniu lepsi jednak byli gospodarze.

W tym artykule dowiesz się o:

Także piłkarze Jaroty szukali punktów po ostatnich kiepskich występach. W starciu II-ligowych słabeuszy lepsi byli gracze Czesława Owczarka. Przypomnijmy, że ostatni raz ze zwycięstwa gospodarze mogli się cieszyć...7 września 2010 roku podczas wyjazdowego spotkania z Turem Turek.

W niedzielę po słabym spotkaniu Jarota zdobył jednak komplet punktów, a większość bramek padała po przerwie. Przy stanie 2:0 Brzostowskiego pokonał najskuteczniejszy strzelec gości Paweł Posmyk, ale minutę później wynik ustalił niezawodny Krzysztof Gościniak. Dla napastnika Jaroty to już siódma bramka w tym sezonie.

Jarota Jarocin - Polonia Słubice 3:1 (1:0)

1:0 - Stawiński 7'

2:0 - Bartoszak 52'

2:1 - Posmyk 65'

3:1 - Gościniak 66'

Jarota: Brzostowski - Idzikowski, Kieliba, Śliwa, Juracki (72' Jeżewski), Oczkowski, Danielak (56' Cierniewski), Czabański, Bartoszak (64' Gościniak), Stawiński, Garbarek.

Polonia: Matela - Kurant, Marcinkowski, Gaca, Więckowski, Posmyk, Skokowski, Wojciechowski (54' Haftkowski), Bebeto, Bejuk, Marciniak.

Żółte kartki: Więckowski, Posmyk, Bebeto (Polonia).

Sędzia: Karol Mazuro (Olsztyn).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!