Victoria Koronowo - Warta Poznań 0:1 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Szamotułach, III-ligowa Victoria Koronowo przegrała z Wartą Poznań 0:1 (0:1). Jedynego gola dla drużyny Bogusława Baniaka zdobył Paweł Posmyk, który trafił do siatki w 8. minucie, skutecznie egzekwując rzut karny.

Szymon Mierzyński

Victoria Koronowo - Warta Poznań 0:1 (0:1)
0:1 - Posmyk (k.) 8'

Victoria Koronowo: I połowa: Tomaszewski - Szczukowski, Jakubowski, Górecki, Boldt, Raczyński, Ruciński, Mędlewski, Modrzejewski, Modracki, Podolski; II połowa: Szafrański - Talarek, Poznański, Glazik, Malczuk, Rogóż, Migawa, Łożyński, Wiśniewski, Andrzejewski, Krzywicki.

Warta Poznań: Szmatuła (46' Grabowski) - Cudny, Truszczyński, Otuszewski, Marcinkiewicz, Bekas, Najewski, Magdziarz, Piskuła, Kaczorowski, Posmyk; grali także: Mazurek, Pawlak, Ngamayama, Iwanicki, Paku Tshela, Pikowski, Maksymilian Jankowski, Biegański, Ignasiński.