Henryk Kasperczak: Zasłużyliśmy na więcej

W niedzielnym spotkaniu 20. kolejki greckiej Superleague AO Kavala Henryka Kasperczaka zremisował 1:1 z Panioniosem Ateny. Po meczu polski szkoleniowiec chwalił swój zespół za walkę do ostatniego gwizdka.

Maciej Kmita

Walczący o utrzymanie w lidze Panionios niespodziewanie objął prowadzenie w 66. minucie po golu Bosko Balabana. Argonauci wyrównali w 90. minucie, kiedy piłka po strzale Serge'a Die z rzutu wolnego odbiła się od rywali stojących w murze i wpadła do siatki ateńczyków.

- Obawialiśmy się w czasie meczu, czy uda nam się osiągnąć swój cele. Zasłużyliśmy na więcej. Zaprezentowaliśmy atrakcyjny futbol i nie poddaliśmy się do końca - mówi Kasperczak.

To pierwszy raz za kadencji "Henry'ego" w Kavali, kiedy drużynie udało się wywalczyć chociaż jeden punkt w meczu, w którym jako pierwsza straciła bramkę. - Wyrównanie w ostatnich minutach pokazało, że drużyna ma charakter. To dobry znak i powinien nam pomóc - komentuje polski szkoleniowiec.