Cracovia nie dała rady Hajdukowi Split

Cracovia rozpoczęła mecz bardzo niefortunnie i już w 5. minucie straciła pierwszego gola. Z dystansu uderzył Andric i nie dał szans na skuteczną interwencję Sławomirowi Olszewskiemu. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 2:0 ustalił uderzeniem z rzutu karnego Kalinic.

Maciej Krzyśków

W drugiej połowie w barwach Cracovii zadebiutował pozyskany przed kilkoma dniami z Widzewa Łódź Sławomir Szeliga.

Cracovia Kraków - Hajduk Split 0:2 (0:2)
0:1 - Abdric 5'
0:2 - Kalinic (k.) 44'

Cracovia: Cracovia: Olszewski - Kulig, Polczak, Karwan (46' Tupalski), Radwański - Pawlusiński (46' Szeliga), Baran (46' Kostrubała), Kłus, Nowak - Moskała, Witkowski (46' Kaszuba).

Hajduk Split: Tomic - Rubil, Zivkovic, Pandza, Strinic - Jertec, Andric (68' Linic), Rukavina (63' Oremus), Gabric - Busic (59' Slavkovski), Kalinic (46' Bartolovic).