Towarzysko: Meksyk gromi, fantastyczne gole Dunfielda i Arroyo! (wideo)

Reprezentacja Meksyku rozgromiła 3:0 Nową Zelandię, Gwatemala przegrała 0:2 z Wenezuelą, natomiast Kanada zremisowała 2:2 z Ekwadorem. Zobacz fantastyczne bramki Dunfielda oraz Arroyo.

Adam Kiołbasa

Podopieczni Javiera Aguirre udowodnili, że znajdują się w bardzo wysokiej dyspozycji i nie dali żadnych szans swojemu rywalowi z Oceanii. Meksyk rozstrzygnął losy pojedynku na swoją korzyść już w pierwszej odsłonie, kiedy to dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Santos i jednego gola dołożył Nigris.

Nie tylko w wiele emocji, ale i fantastyczne bramki opiewał pojedynek Kanady z Ekwadorem. Ekipa spod znaku liścia klonowego objęła prowadzenie w 23. minucie za sprawą kapitalnego strzału Danfielda. Po zmianie stron do głosu doszła drużyna przygotowująca się do Copa America i najpierw do wyrównania doprowadził Benitez, a w 64. minucie fantastycznym uderzeniem popisał się Arroyo i wówczas było 2:1 dla gości. Ostatnie słowo należało do Kanadyjczyków i wynik na 2:2 ustalił Hutchinson.

Ponadto Wenezuela okazała się lepsza od Gwatemali, a zwycięstwo zawdzięcza Federowi oraz Perozo.

Kanada - Ekwador 2:2 (1:0)
1:0 - Dunfield 23'
1:1 - Benitez 62'
1:2 - Arroyo 64'
2:2 - Hutchinson 90'

Meksyk - Nowa Zelandia 3:0 (3:0)
1:0 - Santos 22'
2:0 - Santos 30'