Puszcza rozbiła Stal, bez bramek w Iławie - wyniki niedzielnych meczów 11. kolejki gr. wschodniej II ligi

Fatalnie w tym sezonie spisuje się Stal Rzeszów. Rzeszowianie po jedenastu seriach gier zajmują przedostatnią pozycję w lidze. W niedzielę polegli w Niepołomicach. Drugi mecz tego dnia pomiędzy Jeziorakiem Iława a Zniczem Pruszków zakończył się podziałem punktów.

W tym artykule dowiesz się o:

Kompromitującą porażkę w Niepołomicach poniosła Stal Rzeszów. Piłkarze prowadzeni przez Andrzeja Szymańskiego polegli z tamtejszą Puszczą aż 0:3. Jednak do 75. minuty mecz był bardzo nudny, ale i bardzo wyrównany. Wtedy jednak bezmyślnie zachował się gracz gości - Damian Wolański. Napastnik Stali w ciągu kilkudziesięciu sekund zobaczył dwie żółte kartki i wyleciał z boiska. Od tego momentu Puszcza osiągnęła ogromną przewagę i już trzy minuty po tym wydarzeniu wyszła na prowadzenie. Mateusz Cholewiak skutecznie dobił strzał jednego z partnerów. Cztery minuty później ten sam piłkarz wpisał się na listę strzelców, tym razem wykańczając indywidualną akcję. Po kolejnych 180 sekundach wynik potyczki ustalił Łukasz Nowak. Stal zajmuje obecnie dopiero przedostatnią pozycję w tabeli. Rzeszowianie mają cztery punkty przewagi nad outsiderem z Sokółki.

Żadna bramka nie padła w pojedynku Jezioraka Iławy ze Zniczem Pruszków. Oba zespoły w ostatnim czasie nie spisują się najlepiej. Dla iławian był to trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa, a podopieczni Mariusza Pawlaka taką passą mogą „pochwalić się” od czterech kolejek.

Wyniki niedzielnych meczów 11. kolejki gr. wschodniej II ligi:

Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 3:0 (0:0)

1:0 - Cholewiak 78’

2:0 - Cholewiak 82’

3:0 - Nowak 85’

Jeziorak Iława - Znicz Pruszków 0:0

Wyniki pozostałych meczów 11. kolejki gr. wschodniej II ligi

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!