Siergiej Kriwiec: Czuje się nerwową atmosferę w szatni

W ostatnim czasie Lech Poznań nie spisuje się najlepiej w T-Mobile Ekstraklasie. Kryzys Kolejorza został zauważony również za naszą wschodnią granicą. Media na Białorusi o sytuację w klubie zapytały Siergieja Kriwca.

Wojciech Święch
Wojciech Święch

Pomocnik nie ukrywa, że zespołowi wyraźnie się nie wiedzie w lidze, co ma wpływ na nastroje zawodników poznańskiego Lecha.

- W chwili obecnej nikomu w głowie nie jest odpoczynek. Wszyscy myślą o tym, żeby w końcu odnieść zwycięstwo. Do rozegrania mamy jeszcze dwa mecze przed przerwą. W szatni czuje się nerwową atmosferę. Nikt nie jest w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, dlaczego nam się teraz nie układa - stwierdził Siergiej Kriwiec, który unika krytyki Jose Bakero.

- Nie chciałbym się wypowiadać za trenera, on się zna lepiej. Wprowadził on swoją strategię do zespołu. Przekonamy się wkrótce, czy zostaną wprowadzone jakieś zmiany - powiedział Białorusin, który w swojej ojczyźnie został także zapytany, czy w przyszłym sezonie będzie nadal występował w Lechu.

- Pożyjemy - zobaczymy. Nie jestem zadowolony z tego, jak się ostatnio układają sprawy. Mało zdobywamy punktów. Z całą pewnością nie można się cieszyć. Z drugiej strony, uciekanie od kłopotów nie jest żadnym rozwiązaniem. Przekonamy się później co do mojej przyszłości, teraz nie ma niczego konkretnego - odpowiedział Białorusin.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×