KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Piłkarze Zagłębia na cenzurowanym

W nietypowy sposób "kontrolowani" będą piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Kibice z SZZL "Zagłębie Fanatyków" apelują do innych fanów Miedziowych, aby ci wsparli ich w nowej akcji.

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski

Apel SZZL "Zagłębie Fanatyków":

"Po ostatnim meczu z Legią, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia jakich dostarczyli nam "zawodnicy" Zagłębia, negatywne oczywiście.

Od dzisiaj wprowadzamy kolejny "etap" restrykcji związanych z protestem, skierowanych w naszych piłkarzy.

Wszystkich kibiców Zagłębia Lubin na całym Dolnym Śląsku i nie tylko, prosimy o pomoc w niniejszej akcji.

Od dnia dzisiejszego wszyscy kibice Zagłębia Lubin są proszeni o reagowanie i zwracanie uwagi naszym piłkarzom w przypadku gdy:

1. Robią zakupy po godzinie 21.00. Prosimy, aby kulturalnie poinformować naszych piłkarzy, iż w związku z brakiem sił na walkę w trakcie meczu, powinni oni dawno już spać i regenerować swoje siły.

2. Prosimy, aby nie sprzedawać piłkarzom pod żadnym pozorem piwa oraz innych alkoholi w związku z bardzo słabą wydolnością ich organizmów. Jeśli już jednak do tego dojdzie a wy będziecie świadkiem takiej sytuacji, prosimy o kulturalne poinformowanie o negatywnych skutkach spożywania alkoholu. W przypadku nadużywania alkoholu, poza zwróceniem uwagi prosimy także o zdjęcie i oczywiście poinformowania nas o całej sytuacji.

3. Spożywają tzw. niezdrowe jedzeniem, czyli fast foody itp. Prosimy, aby kulturalnie poinformować naszych piłkarzy, że spożywanie tego rodzaju posiłków negatywnie wpłynie na ich organizm, co przekłada się na słabe przygotowanie do meczów ligowych.

4. Od dnia dzisiejszego prosimy także informować Stowarzyszenie, czy piłkarze przebywają w jakimkolwiek miejscu po godzinie 21.00 spożywając alkohol, czy też świętując kolejną wygraną (lub porażkę - to zdarza się częściej). Niezależnie czy jest to Wrocław, Leszno, Legnica czy Warszawa. Wszędzie są kibice Zagłębia, którzy w kulturalny sposób poproszą zawodników o opuszczenie lokalu a przy okazji uwiecznią to aparatem swojego telefonu.

5. Prosimy także, aby przypominać piłkarzom, że powinni oni wstawić się w każdą niedzielę na Mszy Świętej. Modlitwy, jakie tam odmówią są jedyną szansą na utrzymanie w ekstraklasie, ponieważ to oni są winni temu gdzie teraz jesteśmy.


Wszystkie powyższe zalecenia będą obowiązywać do odwołania a szczególnie w przerwie między rundami, gdzie przygotowanie w tym okresie bezpośrednio rzutuje na formę piłkarzy w pozostałej części sezonu."

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (9)
 • Gienek Loska Zgłoś komentarz
  Pogadajcie wroclawiaczki ze starszymi kolegami z Wrocka to Wam opowiedzą czym są rozmowy wychowawcze z pikarzami, co sie robi jak sie nie słuchają itd, a potem szczekajcie. Nie macie
  Czytaj całość
  pojęcia o czym piszecie. Akurat to wyróznia kibicow sukcesu od fanatyków,ze fanatycy robia wszystko zeby uzdrowic sytuacje w klubie a sukcesowcy maja to w dupie i nic nie robia.
  • WRO Zgłoś komentarz
   Śmieszna akcja. Miasto,które ma potencjał finansowy, sportowo w ogóle tego nie umie wykorzystać. Macie po prostu słabych piłkarzy i to wszystko i to czy oni wypiją piwo o 21 czy nie to
   Czytaj całość
   nic nie zmieni. Jeszcze chcecie ich kłaść spać hahaha ale beka! Jesteście gorsi od NAS pod każdym względem! W tym sezonie czas na was.
   • WZL=WieśZaLasem. Zgłoś komentarz
    Nie ma sukcesów = obrażeni kibice. No cóż zagłębie nie tylko w tabeli spada ale kibicowsko to sobie teraz sami gola wbijają. Kibice sukcesu najpierw bo stadion otworzyli, potem bo
    Czytaj całość
    frekwencja była i wyniki a teraz jak stadion spowszechniał i wyników brak to się obrażają na klub,na zawodników.
    • Dave Leszno Zgłoś komentarz
     Wybaczcie ale jesteście kibicami sukcesu czyli żadnymi... Darzyłem niewielką sympatią zagłębie-byłem nawet na paru meczach, ale to co teraz widzę to jaja i śmiech....
     • Signum Polonicum Zgłoś komentarz
      Podejrzewam, że to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego. piłkarze się odwrócą od kibiców, od klubu a wtedy..cóż zagłąbie i łks/cracovia spadek. Może zamiast kontrolować ich
      Czytaj całość
      zakupów zacznijcie ich dopingować,bo pustki cisza na tym waszym stadionie !? ilu was będzie na meczu z Amica?
      • End Zgłoś komentarz
       Wrocławianin Wy zajmijcie się swoimi gwiazdami bo oni lubią jeździć na podwójnym gazie... Brawo SZZL ! Hej Zagłębie ! Bez odbioru !
       • Wierny Zgłoś komentarz
        A powiedz czy was ktoś che w ekstraklasie zobaczymy jak was znowu będzie przychodzić po 8 tyś malinowe nosy zasrane jak zwykle info o Zagłębiu od razu napinka malinowych hehe nie martwcie
        Czytaj całość
        się o nas damy sobie rade tylko WZL!!!
        • j Zgłoś komentarz
         W Lubinie nie ma prawdziwych kibiców.
         • Wrocławianin Zgłoś komentarz
          Wam się już naprawdę w baniach poprzewracało,i niby taka akcja pa przynieśc skutek to się puknijcie w łep.Nikt ich nie ma prawa z nikąd wyprosić takie coś to jest naruszenie prawa.I to
          Czytaj całość
          właśnie powstała cała prawda i Kibicach w lubinie czyli kibice sukcesu spadajcie z ekstraklasy nikt was nie chce Hej Śląsk!
          Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
          ×
          Sport na ×