2. runda kw. Ligi Mistrzów: Zwycięstwo Dynama, Partizan zawodzi

Partizan Belgrad zawiódł w swoim pierwszym meczu w ramach 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów i tylko zremisował w Azerbejdżanie z Interem Baku. Zgodnie z planem zwyciężyło Dynamo Kijów, a po zaciętym pojedynku zdołało wygrać także Brann Bergen.

Adam Kiołbasa

Do niespodzianki doszło w Baku, bowiem miejscowy Inter zdołał zremisować z Partizanem Belgrad. Goście już w 5. minucie objęli prowadzenie za sprawą Bogunovicia, ale gospodarze grali do końca i w 82. Zlatinov zdołał doprowadzić do wyrównania.

Z dużymi problemami, ale zwyciężyło także Brann Bergen. Wspomniany zespół wygrał 1:0 dzięki trafieniu na 180 sekund przed końcem gry Demby-Nyrena.

Ciekawie było w starciu Droghedy United z Dynamem Kijów. Klub z Ukrainy co prawda do przerwy prowadził 1:0, ale zaraz po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Decydujący cios miejscowym zadał Alijew.