Bruno Pinheiro kontuzjowany po brutalnym faulu Kaźmierczaka (zdjęcie)

W niedzielnym meczu na stadionie przy al. Piłsudskiego łódzki Widzew zremisował 2:2 z niedawnym liderem T-Mobile Ekstraklasy - Śląskiem Wrocław. Spotkania nie będzie miło wspominał Bruno Pinheiro. Już w 6. minucie Portugalczyk został brutalnie sfaulowany przez Przemysława Kaźmierczaka.

Efektem tego zdarzenia jest mocno spuchnięta lewa stopa Bruno Pinheiro. Za faul na Portugalczyku sędzia Robert Małek ukarał pomocnika Śląska żółtą kartką. Pomimo odniesienia urazu już na początku spotkania, trener Radosław Mroczkowski w porozumieniu z zawodnikiem zdecydował się zostawić go na boisku aż do 76. minuty. Portugalczyk został wówczas zmieniony przez Piotra Mrozińskiego. Po meczu zawodnik opublikował zdjęcie swojej nogi na jednym z portali społecznościowych, na którym wyraźnie widać, w jakim jest stanie.

Lewa stopa Bruno Pinheiro w wyniku faulu Przemysława Kaźmierczaka

W ciągu tygodnia piłkarz Widzewa przejdzie badania, które stwierdzą, jak poważny jest uraz oraz czy zawodnik będzie gotowy na najbliższe ligowe spotkanie przeciwko GKS Bełchatów.