2:0 i Basta (wynik)

Kolejarz Stróże pokonał 2:0 Wisłę Płock. Wynik meczu w trzy minuty ustalił Adrian Basta, który na placu gry pojawił się w drugiej połowie. Wcześniej piłkarze Kolejarza nie wykorzystali rzutu karnego.

Kolejarz Stróże - Wisła Płock 2:0 (0:0) 1:0 - Basta 67' 2:0 - Basta 70' W 55. minucie Wolański nie wykorzystał rzutu karnego - Pesković obronił

Kolejarz Stróże: Sobański - Walęciak, Cichy, Markowski, Gyźlak, Nitkiewicz (58' Basta), Niane, Wolański, Chrapek, Gajtkowski (77' Bocian), Kowalczyk (88' Rupa).

Wisła Płock: Pesković - Bieńkowski (68' Ricardo Mendes), Nadolski, Radić, Jaroń, Zembrowski, Daniel (77' Zagurskas), Petasz, Sekulski, Biliński, Mosart.

Żółte kartki: Bieńkowski (Wisła).

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).