KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Sandecja dopina formalności transferowe

Działacze sądeckiego pierwszoligowca niemal w ostatniej chwili zakontraktowali swoich nowych zawodników. Zatem do spotkania w Pucharze Polski przystąpią już piłkarze testowani w ostatnich tygodniach.
Piotr Wiśniewicz
Piotr Wiśniewicz

W sprawie najnowszych wzmocnień składu, zarząd klubu wystosował specjalne oświadczenie. - Zarząd MKS Sandecja Nowy Sącz postanowił podpisać umowy z pięcioma zawodnikami, którzy wzmocnią zespół na nowy sezon. Półrocznym kontraktem związał się Mateusz Kowalski. Po rozegraniu 10 spotkań Zarząd Klubu podejmie decyzję co do przyszłości piłkarza. Możliwe jest wówczas przedłużenie umowy z zawodnikiem o kolejne 6 miesięcy. Kamil Szymura podpisał kontrakt do czerwca 2014 roku. Rok krócej Marcin Kowalski. Także do czerwca 2013 roku w Sandecji będzie występował Wojciech Wilczyński. Młody, obiecujący Mateusz Młynarczyk będzie miał ważny kontrakt z klubem do czerwca 2014 roku - głosi komunikat na oficjalnej stronie internetowej.

Co istotne, zastanawiająca jest wiadomość dotycząca kontraktu Marcina Kowalskiego, ponieważ już wcześniej ogłoszono zatrudnienie tego zawodnika. Dokładnie 18 lipca prezes klubu, zapytany przez portal SportoweFakty.pl, potwierdził angaż Marcina Cabaja, Wojciecha Mróza i właśnie 25-letniego obrońcy. Informowaliśmy o tym w artykule pod tytułem: Sandecja kontraktuje nowych zawodników. Tym razem prawdopodobnie chodzi jednak o aneks do wcześniejszej umowy z piłkarzem. 

Być może nie są to ostatnie nazwiska, które zasilą kadrę sądeczan. - Definitywnie upadł temat pozyskania Dawida Kucharskiego z Pogoni Szczecin, więc w jego miejsce Zarząd zdecydował się sprowadzić Mateusza Kowalskiego. Mamy jeszcze kilka tygodni na zgłoszenie kolejnych piłkarzy do ligi. Niewykluczone zatem, że z klubem zwiąże się jeszcze jeden zawodnik - wyjaśnił rzecznik prasowy Sandecji Nowy Sącz.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×