Peszko zagrał 7 minut i zaliczył asystę

Kolejne dobre recenzje zbiera w Anglii Sławomir Peszko. Polski pomocnik zaliczył asystę w czwartkowym meczu o Puchar Ligi.

Bartosz Zimkowski

Sławomir Peszko tym razem usiadł na ławce rezerwowych Wolverhampton Wanderers. Nie było to jednak spowodowane słabszą formą, ale Stale Solbakken dał szansę gry rezerwowym. Polski pomocnik należy do piłkarzy z podstawowej "jedenastki".

Wolverhampton na wyjeździe mierzyło się z Northampton Town w Pucharze Ligi Angielskiej. Po pierwszej połowie wygrywało 2:1 i przy takim stanie na boisku na siedem minut przed końcem zameldował się Peszko. Polak potrzebował niewiele czasu, aby zaliczyć asystę. Zagrał do innego rezerwowego - Bakaryego Sako - a ten w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania na 3:1.

To druga asysta Peszki w nowym zespole dokąd został wypożyczony z FC Koeln.