Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kadrowicze korzystają ze słonecznej pogody we Wrocławiu

Ostatnio Wrocław nie był zbyt gościnny dla reprezentacji Polski. Polska przegrała bowiem dwa mecze na nowym Stadionie Miejskim. Czy w potyczce z Mołdawią reprezentacja odczaruje arenę Euro 2012?

Artur Długosz
Artur Długosz

Niedziela jak wiadomo to dzień wolny i nikomu zbytnio pracować się nie chce. 9 września pogoda we Wrocławiu akurat dopisała. Nie dość, że jest bardzo ciepło, to jeszcze słonecznie. Na ulicach miasta widać wielu spacerujących mieszkańców.

W stolicy Dolnego Śląska od soboty przebywa także reprezentacja Polski, która przygotowuje się do wtorkowego meczu w eliminacjach do mistrzostw świata. Rywalem biało-czerwonych będzie Mołdawia. Już pierwszego dnia pobytu kadry ogłoszono, że niedzielny poranny trening został odwołany. Na godzinę 14:00 zaplanowano briefing prasowy z udziałem trzech zawodników i członka sztabu szkoleniowego.

Kadrowicze zamiast treningu, skorzystali więc ze słonecznej pogody i zapewne z czasu wolnego, jaki został im dany. Hotel w którym zatrzymała się reprezentacja położony jest w samym centrum miasta, tuż obok Rynku.

Przed godziną 14:00 w okolicach hotelu dało się dostrzec piłkarzy reprezentacji Polski, którzy spacerowali bądź też spotkali się ze znajomymi. Sam szkoleniowiec Waldemar Fornalik w ciemnych okularach także wracał do tymczasowego miejsca zamieszkania biało-czerwonych.

Piłkarze, którzy zostali rozpoznani przez przechodniów, chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Z kibicami rozmawiali choćby Arkadiusz Piech czy występujący w lokalnym Śląsku Wrocław Waldemar Sobota. Z fanami przywitał się także Jakub Błaszczykowski. Kadrowicze siedzieli też w hotelowej kawiarni, obok której czekali na nich łowcy autografów. Widać, że atmosfera w drużynie jest dobra.

Polacy niedzielny trening mają rozpocząć o godzinie 18:00. Pierwszy kwadrans będzie otwarty dla mediów. Biało-czerwonych czeka także analiza najbliższego rywala. - Na odprawie zamkniemy temat meczu z Czarnogórą i przeprowadzimy szczegółową analizę. Trzeba poprawić to, co szwankowało w piątek - wyjaśnił asystent selekcjonera, Hubert Małowiejski.

W poniedziałek zarówno Polacy, jak i zespół Mołdawii będzie miał okazję do treningów na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, gdzie o godzinie 20:45 we wtorek odbędzie się mecz. Na poniedziałek zaplanowano także oficjalne konferencje prasowe obu szkoleniowców.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×