Wisła Płock - Unia Janikowo 2:0 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Płocku, miejscowa Wisła wygrała z III-ligową Unią Janikowo 2:0 (1:0). Bramki dla drużyny <b>Leszka Ojrzyńskiego</b> zdobywali <b>Bartosz Wiśniewski</b> oraz <b>Bartłomiej Sielewski</b>.

W tym artykule dowiesz się o:

Wisła Płock - Unia Janikowo 2:0 (1:0)

1:0 - Wiśniewski 24'

2:0 - Sielewski 86'

Wisła Płock: I połowa: Radliński - Żytko, Jarczyk, Wyczałkowski, Tomczyk, Peszko, Łuba, Adamski, Gevorgyan, Bartosz Wiśniewski, Kretkowski; II połowa: Binkowski - Sielewski, Jacek Wiśniewski, Strugarek, Bojaruniec, Maksymilian Rogalski, Krzyżanowski, Zawadzki, Mierzejewski, Sobczak, Sekulski.

Unia Janikowo: Ciesielski - Witkowski (82' Morou), Wrzesiński, Rafał Rogalski, Warczachowski - Niedbała (46' Nowosielski), Pawlak (46' Nawrot), Mysiak (60' Łukomski), Kaźmierczak (46' Kalinowski) - Filipek (46' Ślifirczyk), Tarnowski (77' Szabelski).

Kolejny mecz kontrolny Nafciarze rozegrają w sobotę 9 lutego, a ich rywalem będzie Tur Turek.