Młoda Ekstraklasa: Legia bliska mistrzostwa jesieni, Lech przerwał kapitalną serię Widzewa

Do zakończenia rundy w Młodej Ekstraklasie pozostały dwie kolejki. Aktualnie zdecydowanym liderem jest Legia. Za jej plecami plasuje się Lech, który przerwał kapitalną serię Widzewa.
Szymon Mierzyński

Poznaniacy pokonali łodzian 2:0, a dla tych drugich była to pierwsza porażka w sezonie. W ekipie Kolejorza jedną z bramek zdobył Patryk Wolski, który z ośmioma trafieniami na koncie goni lidera klasyfikacji strzelców Kamila Zielińskiego (Pogoń Szczecin).

W 11. kolejce grad bramek zanotowano w spotkaniach Piasta ze Śląskiem i Wisły z Koroną. W pierwszym przypadku padł remis 3:3, natomiast w Myślenicach Biała Gwiazda rozgromiła rywala 6:0.