Kokpit Kibice

Polonia Warszawa straci licencję?!

Opuszczenie zgrupowania przez czterech piłkarzy może być najmniejszym zmartwieniem Ireneusza Króla. Fakt donosi, że "Czarne Koszule" mogą nawet stracić licencję na grę w ekstraklasie.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

W 2002 roku zarząd PZPN podjął uchwałę, w której daje prawo rozwiązania umowy piłkarzowi, któremu klub zalega z płatnościami dłużej niż trzy miesiące. - Zwróciliśmy się już z takimi wnioskami do Polonii, Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy PZPN i Komisji Ligi Ekstraklasy SA. - powiedziała Faktowi Agata Wantuch, reprezentująca interesy sześciu zawodników.

Wantuch dołączyła także wnioski o pozbawienie klubu licencji i nałożenie zakazu transferowego. Mają one być rozpatrzone w ciągu kilku dni.

Źródło: Fakt 

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Fakt - sport.fakt.pl

Komentarze (7):

 • marcin1ja1 Zgłoś komentarz
  Każdy klub, który kupuje licencję powinna spotkać taka kara. Teraz czekam jeszcze na Amicę Wronki, która gra pod szyldem Lech Poznań.
  • Remle Zgłoś komentarz
   niech w Polonii dadzą sobie spokój z tym całym cyrkiem. Kibice prawdziwej Polonii założyli prawdziwy klub, nie wiem w której lidze są teraz, ale dobrze by było gdyby poszli śladem
   Czytaj całość
   Pogoni Szczecin, która kiedyś wszystko od zera zaczynała i po niecałej dekadzie wróciła do ekstraklasy (nawet mniej niż dekada). To jest też przestroga, że przed takim kupczeniem licencjami trzeba się trzymać z daleka. Kiedyś Zawisza, wcześniej Pogoń, teraz Polonia. Oby nie było naśladowców. Aaa no i jeszcze Lech, ale u nich jest mimo wszystko trochę inna sytuacja według mnie
   • fox Zgłoś komentarz
    Tak od początku.Jedynym normalnym Prezesem w tym klubie był Drzymała,no ale wtedy ta drużyna grała jeszcze w Grdodzisku pod nazwą Gorclin Dyskobolia.Jedynym Prezesem wygranym w tym klubie
    Czytaj całość
    był Zbigniew Drzymała.Kiedy pokapował się,że na piłce w Polsce nie da się zarobić znalazł jelenia o inicjałach J.W. który to miał kasy w brud,ale kiedy pokapował,że na piłce nożnej w Polsce można tylko stracić znalazł największego jelenia jakiego polska piłka widziała czyli Pana K.Ten nie zna się na piłce kompletnie,a że do tego nie ma kasy to wychodzi,jak wychodzi.W dodatku gość ma o sobie niezwykle wysokie mniemanie no bo jak można inaczej napisać skoro zalega z wypłatami kwoty sięgające milionów ,ale nakazuje zawodnikom wracać na zgrupowanie no bo on jest ten co siedzi na tronie.Do tego wszystkiego inny klub chce mu zapłacić za zawodnika który będzie grał u niego tylko pół roku a on mówi nie to za mało,150 tyś,ale czego zł czy euro a tam po co ma gadać o takich kwotach.Przecież co za różnica?150 tyś.zł to jest 15o tyś zł,a 150 tyś euro to 600 tyś zł.To trochę więcej jak wisi Gruzinowi.Tak mniej więcej wygląda bajka o Polonii Warszawa vel Groclin Grodzisk.Tej nazwy oczywiście już nie ma,ale Polonii szkoda ,że trafiła na takich nieudaczników,bo jak tak dalej pójdzie a będzie tak na pewno,gdyż nawet jak Pan K. powypłaca wszystkie zaległości w co wątpię,to trzeba będzie płacić bieżące pensje a tego już pewnie Pan właściciel nie zdzierży.I tak jest,to najlepszy przykład jak w naszym kochanym kraju nie mając wystarczających pieniędzy można być właścicielem czołowego klubu w polskiej lidze.
    • hardcire12345 Zgłoś komentarz
     Nie ma co się śmiać z Polonii tylko jest nad czym zapłakać bo opinia idzie na cały świat o nas przez jednego złodzieja który ludzi pookradał w tych swoich pseudo firmach.Teraz niszczy
     Czytaj całość
     wizerunek polskiej piłki choć już był nadszarpnięty.Euro trochę nas pokazało w innym świetle a tacy grabarze futbolu jak tłusty pingwin(Król)znowu nas ciągnął na dół.Rozumiem piłkarzy nie chciał bym być w ich sytuacji myślę że inni zdrowi ludzie też nie ma co gdybać kto ile zarabia to są i tak ochłapy w porównaniu nawet ligami słabszymi od nas ze wschodu nie wspominam o zachodzie bo to przepaść.Na miejscu kibiców Polonii złapał bym tego grubasa i nakopał mu do dupy za całą Polskę za wszystkich oszukanych ludzi!!!
     • Dzejson Vel Kramp Zgłoś komentarz
      hahhaaa szopka Czarnuchów z Grodziska powraca standardowa beka
      • robertszymon Zgłoś komentarz
       niiiiiieeeeeeeee!!!!!!!!!!! a już tak sie cieszyłem że zobacze jak dajemy w dupe poloni
       • eXpErT Zgłoś komentarz
        I bardzo dobre! Król to jeden z największych hipokrytów w polskiej lidze!
        Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
        ×
        Sport na ×