Kapitalna bramka i przerwany mecz we Francji (wideo)

Piłkarze AS Saint-Etienne rozbili zespół Montpellier HSC aż 4:1, a zwłaszcza druga bramka warta jest zobaczenia. Od pewnego momentu spotkanie toczyło się w anormalnych warunkach atmosferycznych.

Artur Długosz

Mecz w Saint-Etienne na pewno zostanie zapamiętany na długo. Nie chodzi tylko o wysoką porażkę, jaką ponieśli mistrzowie Francji, ale też o warunki atmosferyczne w jakich ta potyczka się toczyła. Spotkaniu towarzyszyły bowiem tak obfite opady śniegu, że mecz musiał w 65. minucie zostać przerwany. Po dłuższej przerwie udało się go jednak wznowić, chociaż płyta boiska i tak pozostawiała wiele do życzenia. Warto też zwrócić uwagę, kto pomagał w odśnieżaniu murawy.

AS Saint-Etienne - Montpellier HSC 4:1 (2:0)
1:0 - Brandao 13'
2:0 - P.E. Aubameyang 29'
3:0 - Y. Mollo 48'
3:1 - R. Cabella 49'
4:1 - M. Bodmer 75'

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)