Sparingowo: Remis Warty Poznań z KS Polkowice

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Grodzisku Wlkp. KS Polkowice zremisował z Wartą Poznań 0:0.

Szymon Mierzyński
- Pierwsza połowa miała dość wyrównany przebieg, natomiast po przerwie zarysowała się przewaga naszej drużyny. Brakowało jednak wykończenia akcji. Nie mieliśmy zbyt wielu stuprocentowych sytuacji. Warunki do gry też nie były idealne, piłkarzom przeszkadzał porywisty wiatr - zrelacjonował dla portalu SportoweFakty.pl rzecznik prasowy zielonych, Hubert Niedzielski.

Ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rundy wiosennej ekipa Macieja Borowskiego rozegra w sobotę 2 marca. Tego dnia jej rywalem będzie Polonia Środa Wlkp.

KS Polkowice - Warta Poznań 0:0

Skład Warty: Łukasz Radliński (46' Adrian Lis) - Wojciech Wilczyński (58' Adrian Bartkowiak), Maciej Wichtowski, Michał Kołodziejski, Adam Gajda (75' Przemysław Kanarek), Paweł Giel (65' Robert Ziętarski), Alain Ngamayama, Tomasz Magdziarz, Paweł Czoska, Marcin Trojanowski (46' Michał Jakóbowski), Krzysztof Bartoszak (71' Gracjan Konieczny).

Więcej o Warcie Poznań TUTAJ i na oficjalnej stronie klubu

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Warta Poznań pozyska dwóch piłkarzy Legii Warszawa?

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!