Sparingowo: Zwycięstwo Cracovii z Rozwojem Katowice

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach I ligi spowodowaną odwołaniem meczu z Łódzkim Klubem Sportowym, który wycofał się z rywalizacji, Cracovia rozegrała w sobotę sparing z II-ligowym Rozwojem Katowice.

Maciej Kmita

Spotkanie odbyło się na stadionie głównym Pasów przy ul. Kałuży 1 i było zamknięte dla publiczności oraz mediów. Krakowianie wygrali 1:0 po golu Łukasza Zejdlera. Mecz został podzielony na trzy tercje.

Cracovia - Rozwój Katowice 1:0 (0:0, 1:0)
1:0 - Zejdler 40'

Cracovia: Pilarz (61' Perdijić) - Nykiel (61' Struna), Żytko, Kosanović (61' Lacić), Marciniak (61' Puzigaca) - Budziński (61' Dudzic), Szeliga (61' Żołądź), Danielewicz - Bernhardt (61' Boljević), Zejdler (61' Zieliński), Steblecki (61' Romanow).

Rozwój: Soliński - Mielnik, Szymiński, Domański, Winiarczyk, Zalewski, Kapias, Król, Tkocz, Wolny, Gielza oraz Sobas, Tyc, Glenc, Nowak.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!