25:0 w 80-minutowym meczu

Czy można zdobyć 25 goli w jednym spotkaniu? Okazuje się, że tak! Niebywałego wyczynu dokonali młodzi zawodnicy Warty Poznań, których mecze trwają tylko 80 minut.

W tym artykule dowiesz się o:

Trampkarze starsi klubu z Drogi Dębińskiej (rocznik 1999) rozgrywali pojedynek z Błękitnymi Owińska i otworzyli worek z bramkami już w 1. minucie. Do przerwy prowadzili "tylko" 9:0, ale po zmianie stron wbili jeszcze 16 goli i w sumie uzbierało się ich aż 25! Trzeba zaznaczyć, że spotkania w tych grupach wiekowych trwają o 10 minut krócej niż w rywalizacji seniorów.

W najbliższy piątek bardzo ciekawą potyczkę rozegrają juniorzy starsi Warty, którzy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z brazylijskiego Santosu (klubu, w którym wychował się m. in. Neymar). Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 17.00 na głównej płycie "ogródka".

Więcej o Warcie Poznań TUTAJ i na oficjalnej stronie klubu

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!