Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Polonia Bytom na zgrupowaniu w Jarocinie

Polonia Bytom w środowe popołudnie wyjechała na zgrupowanie w Jarocinie. W kadrze śląskiej drużyny na obóz w Wielkopolsce znalazło się miejsce dla kilku graczy ostatnio przy Olimpijskiej testowanych.

Marcin Ziach
Marcin Ziach

Polonia Bytom po sparingu z Zagłębiem Sosnowiec wyruszyła na zgrupowanie w Jarocinie. W kadrze niebiesko-czerwonych znaleźli się zawodnicy dotychczas testowani, którzy podpiszą umowy z klubem z Olimpijskiej, a także piłkarze, którym z końcem czerwca wygasły kontrakty.

W gronie tym znaleźli się m.in. Mateusz Mika, Jakub Sypniewski, Mirosław Kuczera, Marcin Kowalski, Wojciech Mróz, Norbert Radkiewicz,Kamil Zalewski i Dawid Mróz. Testy w śląskim klubie oblał z kolei ukraiński napastnik Aleksandr Bondarenko, który w sparingu z Zagłębiem zaprezentował się z bardzo słabej strony.

Zmianom uległy także pierwotne plany zgrupowania w Wielkopolsce. Bytomianie mieli rozegrać kilka meczów kontrolnych m.in. z Jarotą Jarocin, ale sparingpartnerzy proponowane przez Polonię terminy mieli już zajęte.

- Rozegramy jeden mecz kontrolny z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej. Na tym etapie przygotowań będzie to bardzo przydatny wariant treningowy, który pozwoli nam utrwalić schematy taktyczne nad którymi pracowaliśmy wcześniej na treningach. Potem czekają nas jeszcze mecze w Pucharze Polski, więc fajnie się to wszystko uzupełni - ocenia Jacek Trzeciak, trener niebiesko-czerwonych.

Niewykluczone, że podczas zgrupowania do kadry Polonii dołączy napastnik, bo jest to obecnie najsłabiej obsadzona formacja śląskiego zespołu. Upadł najpewniej temat Krzysztofa Chrapka, który ma oferty z innych klubów, a jego kandydaturę negatywnie zaopiniował sztab szkoleniowy drużyny z Olimpijskiej.

W Jarocinie bytomska drużyna przebywać będzie przez tydzień. Mecz I rundy Pucharu Polski z Sandecją Nowy Sącz rozegrany zostanie 24 lipca 2013 roku przy Olimpijskiej.

Kadra Polonia Bytom na zgrupowanie w Jarocinie (10-17.07.2013):

Bramkarze: Mateusz Mika, Jakub Sypniewski, Mirosław Kuczera.

Obrońcy: Jacek Broniewicz, Kamil Banaś, Robert Trznadel, Paweł Odrzywolski, Norbert Radkiewicz, Marcin Kowalski.

Pomocnicy: Bartłomiej Setlak, Kamil Białkowski, Kamil Zalewski, Dawid Krzemień, Damian Michalik, Bartosz Nowak, Adrian Laskowski, Mariusz Sacha, Daniel Pietrycha, Dawid Mróz, Wojciech Mróz.

Napastnicy: Robert Wojsyk, Dawid Jarka, Kamil Walesa.

Sparingowo: Zagłębie Sosnowiec lepsze od Polonii Bytom

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w WP Pilot, pierwszej TV online w Polsce!
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w WP Pilot.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej WP Pilot. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w WP Pilot, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×