Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Sprawy Cracovia vs Puzigaca i Śląsk vs Kowalczyk w zawieszeniu

Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN zawiesiła postępowania w sprawie kontraktów Marcina Kowalczyka i Bojana Puzigacy.
Maciej Kmita
Maciej Kmita

Postępowania zostało wstrzymane do czasu, gdy Izba otrzyma od FIFA odpowiedź na pytanie, czy piłkarze faktycznie - jak utrzymują - przekazali sprawę do Izby Rozwiązywania Sporów FIFA.

Przypomnijmy, że Cracovia złożyła wniosek o uznanie nieważności kontraktu Puzigacy ze względu na ułomność umowy, która ma obowiązywać jeszcze do końca czerwca 2014 roku.

Izba w tej sprawie postanowiła, co następuje:

sprawa z wniosku klubu MKS Cracovia SSA przeciwko Bojanowi Puzigacy o stwierdzenie nieważności kontraktu – Izba zawiesiła postępowanie i wystąpi z pytaniem do FIFA DRC o to, czy faktycznie spór trafił tam pod rozstrzygnięcie.


Taką samą decyzję Izba podjęła w sprawie o ustalenie ważności kontraktu Marcina Kowalczyka ze Śląskiem Wrocław. Wrocławski klub utrzymuje, że skorzystał z prawa do przedłużenia umowy 29-letniego obrońcy, natomiast on czując się wolnym zawodnikiem, związał się z Wołgą Niżny Nowogród.

sprawa z wniosku klubu WKS Śląsk Wrocław przeciwko zawodnikowi Marcinowi Kowalczykowi o ustalenie ważności kontraktu - Izba zawiesiła postępowanie i wystąpi z pytaniem do FIFA DRC o to, czy faktycznie spór trafił tam pod rozstrzygnięcie

Bojan Puzigaca wciąż w Pasach

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
pzp.info.pl

Komentarze (1):

 • Fanatyk__Śląska___Wrocław Zgłoś komentarz
  Nie jestem mściwy, ani pamiętliwy ale tego typu ludzi po prostu nie lubię! Był na dnie u muminków, nikt na niego nie stawiał i wszyscy śmiali się z WKS jak go sprowadzał. Sam Kowalczyk
  Czytaj całość
  błagał o danie mu szansy, a jak się odbudował to za plecami klubu (Piekarski sam o tym mówił) podpisał kontrakt żeby broń boże klub nie żdążył z nim przedłużyć starego (jak tylko dowiedział się, że klub chce to zrobić). Dlatego nie 150 tys. jak ktoś pisze poniżej a pełna kwota odstępnego, a w tej sytuacji życzę Kowalczykowi, żeby ruscy potraktowali go jak on nas.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×