Napastnik Olimpii Grudziądz Maciej K. aresztowany?!

Do niecodziennej sytuacji miało dojść w czasie środowego sparingu Warta Poznań - Olimpia Grudziądz (2:2). Według Orange Sport przed II połową aresztowany przez policję został napastnik gości Maciej K.

Maciej Kmita

K. rozpoczął mecz w Poznaniu na ławce rezerwowych i tuż po przerwie trener Tomasz Kafarski miał desygnować do gry, ale zawodnik nie wszedł na boisko, a jego miejsce w składzie zajął Sebastian Strzelczyk. K. natomiast w towarzystwie dwóch mężczyzn opuścił okolice boiska na stadionie Warty.

Stacja Orange Sport poinformowała, że zawodnik został aresztowany, a reporter tej stacji Mateusz Święcicki zakomunikował na twitterze, że K. został odtransportowany do Krakowa.
Tymczasem nadkom. Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji w rozmowie ze SportoweFakty.pl poinformowała, że nie ma na razie żadnych informacji na temat rzekomego aresztowania K.

K. to król strzelców minionego sezonu I ligi. W przerwie letniej przeniósł się z małopolskiego Kolejarza Stróże do Olimpii.